Occasions
Kia Niro 1.6 GDi Hybrid DynamicLine | Trekhaak! | Blind spot | Goed onderhouden! |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Kia |
| Model | Niro |
| Type | 1.6 GDi Hybrid DynamicLine | Trekhaak! | Blind spot | Goed onderhouden! | |
| Modelreeks | 2019 - 2022 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.390 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
Voertuig
| Kenteken | KGV-91-B |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 92.234 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Platinum Graphite Metallic (ABT) |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | (WK) |
| APK Datum | 07-12-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1580 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 141 Pk |
| Vermogen Kw | 104 Kw |
| Koppel | 265 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,8 l/100km |
| CO2-emissie | 110 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Beschrijvingen
Algemene informatie
Merk: Kia
Model: Niro
Type: 1.6 GDi Hybrid DynamicLine
Referentienummer: 391026
Aandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Transmissie
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 16
Vooras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Achteras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 11,5 s
Topsnelheid: 162 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 540 kg
GVW: 1.930 kg
Afmetingen (LxB): 436 x 181 cm
Wielbasis: 270 cm
Accu
Accu: 2 kWh
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 110 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Het is een mooie auto, deze Kia Niro uit 2021, hij heeft 92234 kilometer gelopen. Rijden met deze Kia Niro is energiezuinig, want de hybride motor combineert brandstof met elektriciteit. Minder vaak langs de pomp, dus dat scheelt! Tot de uitrusting van deze Kia behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Met de achteruitrijcamera ziet u precies wat er achter de auto gebeurt. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. U weet altijd waar u moet zijn, dankzij het full map navigatiesysteem. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Via de schakelmogelijkheden op het stuur is de audiobediening veilig en eenvoudig. Met sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes is deze Kia helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. In deze Kia vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Km stand: 92234
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
We laten u graag een proefrit maken, neemt u contact met ons op?
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Financiering