Volkswagen T-Cross 1.0 TSI Style | Automaat! | Trekhaak! | Camera |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-Cross |
| Variant | 1.0 TSI Style | Automaat! | Trekhaak! | Camera | |
| Modelreeks | 2019 - 2023 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.198 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
Voertuig
| Kenteken | X-264-ZX |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 57.288 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Reef blue metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Diag neutral / titaanzwart |
| APK Datum | 16-10-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 110 Pk |
| Vermogen Kw | 81 Kw |
| Koppel | 200 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,4 l/100km |
| CO2-emissie | 146 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volkswagen
Model: T-Cross
Type: 1.0 TSI Style
Aandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Transmissie
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Vooras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Achteras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 189 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 572 kg
GVW: 1.770 kg
Wielbasis: 255 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 146 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Betrouwbaar in kwaliteit, een topper in rijprestaties en qua conditie in blakende vorm. Deze Volkswagen T-Cross staat voor u klaar! Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze T-Cross duidelijk te zien is. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: deze Volkswagen T-Cross is voorzien van verwarmbare voorstoelen. Zijwaartse g-krachten worden solide opgevangen door de sportstoelen. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers zijn aan boord.
Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. De jeugd is niet los te maken van hun smartphone, en dat zie je ook aan deze jonge auto. Via een speciale app staat u overal en altijd in contact met uw vierwieler. Superhandig! Het navigatiesysteem brengt u soepel en vlot naar uw bestemming. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Met draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen T-Cross samen. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Kenteken: X264-ZX
Km stand: 57288
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Waar staat deze Volkswagen T-Cross
Carteam Autoservice Peerdeman
Bedrijfsweg 8
1613 DX Grootebroek
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2021
- Automatisch
- 87.364 km
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 92.234 km
- Benzine
- 2020
- Automatisch
- 108.857 km