Volkswagen Polo 1.4-16V Comfortline | Carplay | Google Maps | Weinig KM! |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Variant | 1.4-16V Comfortline | Carplay | Google Maps | Weinig KM! | |
| Modelreeks | 2009 - 2014 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 970 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | 61-RTH-1 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand |
60.080 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Pepper grey metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Hx,fonzie, zwart |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1390 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 86 Pk |
| Vermogen Kw | 63 Kw |
| Koppel | 132 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,9 l/100km |
| Verbruik stad | 8,0 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,7 l/100km |
| CO2-emissie | 139 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volkswagen
Model: Polo
Type: 1.4-16V Comfortline
Modelcode: 6R
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 45 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 177 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 580 kg
GVW: 1.550 kg
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 139 g/km
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Kiest u voor een Volkswagen dan kiest u voor bewezen kwaliteit. Dat kunt u zelf ervaren wanneer u in deze Polo stapt. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Polo in uitstekende conditie. Met zijn pittige motor stuurt u deze auto vlot door het verkeer heen. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer warmtewerend glas, in hoogte verstelbare voorstoelen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. Natuurlijk behoren centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Polo samen. Een foute bandenspanning kan zorgen voor gevaarlijke situaties. Deze Volkswagen Polo is daarom voorzien van een bandenspanningscontrolesysteem.
Kenteken: 61-RTH-1
Km stand: 60080
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Waar staat deze Volkswagen Polo
Carteam Autoservice Peerdeman
Bedrijfsweg 8
1613 DX Grootebroek
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 107.828 km
- Elektrisch/Benzine
- 2020
- Automatisch
- 33.422 km
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 98.791 km