Renault Captur 90 Techno | Camera | Trekhaak! |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Captur |
| Variant | 90 Techno | Camera | Trekhaak! | |
| Modelreeks | 2020 - heden |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.193 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | JXB-65-P |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 13.551 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 18-12-2028 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 91 Pk |
| Vermogen Kw | 67 Kw |
| Koppel | 160 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,9 l/100km |
| CO2-emissie | 133 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Renault
Model: Captur
Type: 90 Techno
Referentienummer: 481890
Aandrijving
Tankinhoud: 48 liter
Transmissie
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Vooras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 14,3 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 537 kg
GVW: 1.730 kg
Afmetingen (LxB): 423 x 180 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 133 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Overige informatie
Basiskleur: grijs / zwart
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Oh-la-la! Dit is precies waarom liefhebbers warmlopen voor Franse auto's. Net een beetje meer elegantie en rijcomfort, maar ook vooruitstrevende kwaliteit en prestaties. Hoewel de auto uit 2024 komt, heeft hij maar 13551 kilometer gereden. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Op koude dagen voelt u zich snel behaaglijk op de verwarmbare stoelen. Deze Renault Captur heeft een verwarmd stuurwiel. Nooit meer koude handen onderweg. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.
De functie van de 360 graden camera in deze auto is om u een totaaloverzicht van de omgeving te geven, ongeacht hoe smal de straat of parkeerplek is. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Spraakbediening herkent uw stem en voert opdrachten uit terwijl u beide handen aan het stuur houdt. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Zo'n lekkere jonge auto heeft natuurlijk leuke extra's, zoals remote services. Met een speciale app maakt u overal verbinding met de auto. Zo kunt u functies activeren en controleren. Extra opties op deze auto zijn: navigatiesysteem, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Kenteken: JXB-65-P
Km stand: 13551
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Waar staat deze Renault Captur
Carteam Autoservice Peerdeman
Bedrijfsweg 8
1613 DX Grootebroek
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 90.222 km
- Benzine
- 2020
- Automatisch
- 43.827 km
- Elektrisch/Benzine
- 2022
- Automatisch
- 66.257 km