Ford Puma 1,0 EcoBoost 92kW ST-Line | Automaat | Carplay | Goed onderhouden |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Ford |
| Model | Puma |
| Variant | 1,0 EcoBoost 92kW ST-Line | Automaat | Carplay | Goed onderhouden | |
| Modelreeks | 2020 - 2024 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.226 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
Voertuig
| Kenteken | KDF-51-F |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 64.822 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | zwart |
| APK Datum | 19-08-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 125 Pk |
| Vermogen Kw | 92 Kw |
| Koppel | 200 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,2 l/100km |
| Verbruik stad | 4,9 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,9 l/100km |
| CO2-emissie | 138 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Ford
Model: Puma
Type: 1,0 EcoBoost 92kW ST-Line
Referentienummer: D44419
Aandrijving
Tankinhoud: 42 liter
Transmissie
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Vooras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 584 kg
GVW: 1.810 kg
Breedte: 181 cm
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 138 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Overige informatie
Basiskleur: grijs / zwart
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
Ford, een merk met geschiedenis. En een ijzersterke reputatie. Go Further, zeggen ze. Een aantrekkelijke filosofie. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie.
Relaxt rijden is meegeleverd in de vorm van cruise control.
In de Ford Puma heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist.
Kenteken: KDF-51-F
Km stand: 64822
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Waar staat deze Ford Puma
Carteam Autoservice Peerdeman
Bedrijfsweg 8
1613 DX Grootebroek
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2021
- Handgeschakeld
- 66.278 km
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 49.573 km
- Elektrisch/Benzine
- 2025
- Automatisch
- 54 km