Opel Crossland 1.2 Turbo Elegance | Automaat! | Goed onderhouden! |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Opel |
| Model | Crossland |
| Variant | 1.2 Turbo Elegance | Automaat! | Goed onderhouden! | |
| Modelreeks | 2021 - heden |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.180 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 840 kg |
Voertuig
| Kenteken | P-469-RL |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 50.066 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | zwart |
| APK Datum | 09-08-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 131 Pk |
| Vermogen Kw | 96 Kw |
| Koppel | 230 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,9 l/100km |
| CO2-emissie | 136 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Opel
Model: Crossland
Type: 1.2 Turbo Elegance
Aandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Transmissie
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 16
Vooras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 198 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 655 kg
GVW: 1.835 kg
Breedte: 177 cm
Wielbasis: 260 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 136 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 3 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
Na meer dan 150 jaar is Opel nog altijd vooruitstrevend, vernieuwend en betaalbaar. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Opel Crossland voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Ontspannen rijden begint met de juiste zit. Daar zorgen de comfortstoelen wel voor. Het verwarmbare stuurwiel is een teken van ultieme luxe. Deze voorziening is een topklasse auto waardig. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
De achteruitrijcamera maakt inparkeren gemakkelijker dan ooit. Spraakbediening verhoogt de veiligheid en het gebruiksgemak. De auto luistert naar uw instructies en volgt ze op. Het navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. In een auto als deze kunt u niet zonder electronic climate control, zodat de temperatuur altijd goed is. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Deze Opel is voorzien van regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en boordcomputer.
In de Opel Crossland heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Deze Opel Crossland is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Kenteken: P-469-RL
Km stand: 50066
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Bent u nieuwsgierig naar deze Opel Crossland? Laat het ons dan snel weten.
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Waar staat deze Opel Crossland
Carteam Autoservice Peerdeman
Bedrijfsweg 8
1613 DX Grootebroek
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2023
- Automatisch
- 111.068 km
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Handgeschakeld
- 66.278 km
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 49.573 km