Opel Corsa 1.4 Innovation | Automaat | Carplay | Goed onderhouden! |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Opel |
| Model | Corsa |
| Variant | 1.4 Innovation | Automaat | Carplay | Goed onderhouden! | |
| Modelreeks | 2015 - 2019 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.063 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
Voertuig
| Kenteken | RD-951-H |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand |
47.064 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Gf6 :satin steel gray m2 |
| Interieur materiaal | Stof |
| APK Datum | 22-02-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1398 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 90 Pk |
| Vermogen Kw | 66 Kw |
| Koppel | 130 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,7 l/100km |
| Verbruik stad | 5,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,1 l/100km |
| CO2-emissie | 110 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Opel
Model: Corsa
Type: 1.4 Innovation
Modelcode: E
Typenummer: 0SE68GEB1
Aandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Transmissie
Transmissie: 5 versnellingen, Automaat
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 16
Vooras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Achteras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 577 kg
GVW: 1.640 kg
Afmetingen (LxB): 402 x 175 cm
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 110 g/km
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Gering in formaat, groots in mogelijkheden, deze Opel Corsa. De compacte maar pittige motor heeft een bescheiden dorst maar levert prima prestaties. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Een heerlijk luxe optie van deze auto is het verwarmbare stuurwiel. Tot de uitrusting van deze Opel behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Hoe is het met de banden, de accu en andere onderdelen? Connected Services maakt het inzichtelijk, 24/7 via de app. U kunt uw handen aan het stuur houden en uw ogen op de weg. Want het audiosysteem, met DAB-ontvangst, en het full map navigatiesysteem bedient u vanaf het stuurwiel. Ook is de auto voorzien van electronic climate control. Het luxeniveau in deze Opel is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Met cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze Opel hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Kenteken: RD-951-H
Km stand: 47064
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Interesse? Maak dan gauw een afspraak voor een proefrit.
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Waar staat deze Opel Corsa
Carteam Autoservice Peerdeman
Bedrijfsweg 8
1613 DX Grootebroek
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2015
- Automatisch
- 86.691 km
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 132.635 km
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 117.540 km