Ford Fiesta 1.0 EcoBoost Titanium | Automaat! | Carplay! | Goed onderhouden! |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Ford |
| Model | Fiesta |
| Variant | 1.0 EcoBoost Titanium | Automaat! | Carplay! | Goed onderhouden! | |
| Modelreeks | 2012 - 2017 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.021 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
Voertuig
| Kenteken | J-177-HD |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 86.691 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Stof |
| APK Datum | 15-07-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 998 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 101 Pk |
| Vermogen Kw | 74 Kw |
| Koppel | 170 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,9 l/100km |
| Verbruik stad | 6,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,9 l/100km |
| CO2-emissie | 114 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Ford
Model: Fiesta
Type: 1.0 EcoBoost Titanium
Modelcode: B299
Aandrijving
Tankinhoud: 42 liter
Transmissie
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 15
Vooras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 554 kg
GVW: 1.575 kg
Breedte: 172 cm
Wielbasis: 249 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 114 g/km
Fijnstofuitstoot: 1 mg/km
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
Het is een nette en comfortabele auto, deze Ford Fiesta, hij heeft 86691 kilometer gelopen. Zijn pittige prestaties dankt deze Ford aan zijn compacte en zuinige motor. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
De achteruitrijcamera vergemakkelijkt achteruit inparkeren. U ziet duidelijk wat er achter de auto gebeurt. Gemak dient de mens. Dankzij de spraaksturing bedient u de belangrijkste functie met uw stem. Elke weg is een bekende weg voor het aanwezige navigatiesysteem. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Het luxeniveau in deze Ford is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Deze Ford is voorzien van cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Ford Fiesta samen. De hill hold control zorgt voor een onbeweeglijke positie bij stilstand op elke helling. Met voorzieningen als autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Kenteken: J-177-HD
Km stand: 86691
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Waar staat deze Ford Fiesta
Carteam Autoservice Peerdeman
Bedrijfsweg 8
1613 DX Grootebroek
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 132.635 km
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 98.791 km
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 47.064 km